1.   Rozpoczynamy adwent, szczególny czas oczekiwania i przygotowania do przyjścia Pana Jezusa.

2.   Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci zapraszamy z lampionami.

3.   Dziś Caritas tradycyjnie, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, zbiera ofiary na rzecz ubogich z naszej parafii. Caritas rozprowadza także świece na stół wigilijny w ramach corocznej akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duże świece po 20 zł, małe po 10.

4.   Opłatki na stół wigilijny można nabyć u Sióstr Służebniczek w klasztorze i w zakrystii. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary, jest to forma wsparcia dzieł prowadzonych przez Siostry.

5.   Dziś o 16.30 nabożeństwo dla uczestników rekolekcji Rodzina33, jak również kolejny dzień nowenny do Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny.

6.   Od jutra po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy również nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

7.   Dziś także do nabycia najnowszy numer gazetki Ichtys, koszt wydruku wyniósł 3,60. Bóg zapłać za ofiary. Spotkanie redakcji we wtorek o godz. 19.00.

8.   W środę o 18.00 Msza św. w intencji Róż Różańcowych.

9.   W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy członków wszystkich Wspólnot Parafialnych.

10.        Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w piątek po Mszy św. wieczornej.

11.        Spotkanie ministrantów w sobotę o 10.00.

12.        Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii zapraszam na spotkanie w przyszła niedzielę po Mszy św. o 11.30

13.        W tym tygodniu I czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.

14.        W czwartek adoracja Pana Jezusa w intencji powołań o godz. 17.00, a nowenna o 17.30.

15.        W piątek nabożeństwo po Mszy św. wieczornej połączone z nowenną. Spowiedź od godz. 17.00. Bardzo proszę, by nie przychodzić na spowiedź na ostatnią chwilę, gdyż spowiadamy tylko do rozpoczęcia Mszy św.

16.        W Żarnowskiej spowiedź od 16.30, o 17.00 Msza św. i nabożeństwo.

17.        W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. porannej.

18.        Odwiedziny chorych będą bliżej Świąt.

19.        6 grudnia przeżywać będziemy Odpust Św. Mikołaja. Zapraszam Was wszystkich na Mszę św. o godz. 18.00. Zapraszam szczególnie serdecznie Marynarzy, Rybaków, Ratowników SAR, Ludzi Morza. Po Mszy św. planujemy zrobić poczęstunek przy kościele – taki mini piknik.

20.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

21.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!