1. Kończymy dziś rekolekcje wielkopostne. Dziękuję serdecznie Ojcu Adrianowi, za podjęcie trudu głoszenia. Dzisiejsze ofiary składane podczas Mszy św. przeznaczone są jako nasza wdzięczność Rekolekcjoniście, na dzieła prowadzone przez Klasztor Kodeński.
  2. Dziś o 16.15 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Tradycyjnie podczas nabożeństwa zbierana jest składka z przeznaczeniem na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary na kwiaty można składać też do skarbony na filarze kościoła.
  3. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. zapraszamy do modlitwy różańcowej w intencji pokoju na Ukrainie.
  4. W poniedziałek po mszy św. wieczornej spotkanie grupy Caritas. Zapraszamy chętnych do zaangażowania się w działalność charytatywną.
  5. W piętek nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Rozważanie przygotowywać będą kolejno grupy parafialne: Przyjaciele Misji, Caritas, Effatha, Grupa O. Pio i Rycerze Kolumba.
  6. W Żarnowskiej Droga Krzyżowa o godz. 17,00.
  7. W przyszła niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.
  8. W poniedziałek i wtorek w godzinach od 14.00 do 16.00 w Domu Parafialnym można będzie jeszcze przynieść rzeczy i dary dla naszych Sióstr i Braci na Ukrainie. Lista potrzebnych rzeczy wywieszona jest w gablocie i na profilu FB Parafii.
  9. W sobotę próba scholi rodzinnej w domu parafialnym o godz. 11.00.
  10. Zapraszamy na Seminaria „Nowe Życie”. To święty czas odnowienia relacji z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą. To doskonała okazja do pogłębienia wiary i przemiany życia. Rozpoczynamy w czwartek 24 marca 2022r. Mszą Świętą o godzinie 18:00 w kościele parafialnym. Zapisy w zakrystii oraz u duszpasterzy. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji na plakatach, ulotkach i w internecie.
  11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!