1.    Dziś o 16.30 nabożeństwo majowe. W tygodniu o 17.30. W Żarnowskiej o 17.00. Zapraszamy.

2.    Dziś grupa 15 Dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyć będzie we Mszy św. Otoczmy Dzieci i ich rodziców naszą modlitwą.

3.    Przez cały tydzień dzieci I-Komunijne przeżywać będą Biały Tydzień. Zapraszamy dzieci i rodziców na nabożeństwo majowe oraz Eucharystię.

4.    Dziś po każdej Mszy św. zbieramy do puszek ofiary na rzecz poszkodowanej w pożarze rodziny naszych Parafian, Państwa Stemplowskich. W pożarze stracili dorobek życia, a dom nie nadaje się do remontu. Można także ofiary składać do skarbony pod chórem.

5.    W poniedziałek przeniesiona uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Patrona Polski.

6.    W piątek, 13 maja, dzień Fatimski, różaniec fatimski po Mszy św. porannej, natomiast procesja różańcowa, z wyczytaniem próśb i nabożeństwem majowym o godz. 17.15.

7.    W piątek o 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz ich rodziców.

8.    W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 Rocznica I Komunii św. Próba dzieci we wtorek o godz. 16.30.

9.    Rycerze Kolumba serdecznie dziękują za bardzo wielkie otwarcie Parafian w kolejnej edycji zbiórki złomu.

10.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

11.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary do klasztornej kuchni. Za wszelkie dobro, którego nieustannie doświadczamy. Bóg zapłać!

12.         W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ryszarda Masiąg, w poniedziałek o 14. 00 będzie pogrzeb śp. Haliny Tutak. Wieczny odpoczynek…