1.    Dziś o 16.30 nabożeństwo majowe. W tygodniu o 17.30. W Żarnowskiej o 17.00. Zapraszamy.

2.    W poniedziałek Święto Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski, podczas nabożeństwa majowego odmówimy także litanię do św. Andrzeja w intencji Ojczyzny.

3.    W sobotę uroczystość św. Eugeniusza de Mazenoda, Założyciela Misjonarzy Oblatów MN. Msza św. dziękczynna za dar św. Eugeniusza o godz. 8.00. Zapraszamy.

4.    Od piątku do przyszłego czwartku (26 maja) o. proboszcz będzie nieobecny. Najpierw uda się do Obry na Święcenia kapłańskie, a potem na kilka dni urlopu. Proszę, by sprawy kancelaryjne załatwić do czwartku.

5.     Próba scholii rodzinnej w piątek o 16.00 w domu parafialnym. Zapraszamy chętnych do chwalenia Boga śpiewem.

6.    We wtorek, 17 maja, do godz. 11.00 na plac przy klasztorze można dostarczyć zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Dochód z tej akcji zostanie przekazany na rzecz Kościoła na wschodzie. Szczegóły na plakacie i na ulotkach.

7.    Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na pomoc Pogorzelcom. Zebraliśmy 4650 zł. Całość przekazaliśmy poszkodowanym.

8.    Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

9.    Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary do klasztornej kuchni. Za wszelkie dobro, którego nieustannie doświadczamy. Bóg zapłać!