1.  Dziś o 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy. Tradycyjnie podczas nabożeństwa zbierana jest składka z przeznaczeniem na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary na kwiaty można składać też do skarbony na filarze kościoła.

2.  Dziś po Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 zapraszamy Was do kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę i pyszne ciasto, a nade wszystko na wspólny czas spędzony w miłym towarzystwie. Przy okazji degustacji wesprzeć dzieła parafialne.

3.  Bóg zapłać Różom Różańcowym za przygotowanie ciasta, a Effacie za prowadzenie kawiarenki.

4.  Dziś Caritas zbierać będzie przed kościołem ofiary na rzecz ubogich z naszej Parafii.

5.  W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Rozważanie przygotowywać będą kolejno grupy parafialne: Przyjaciele Misji, Mężczyźni św. Józefa, Effatha, Grupa O. Pio i Rycerze Kolumba.

6.  W tym tygodniu I czwartek, Piątek i sobota miesiąca.

7.   W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Nabożeństwo I piątkowe po Mszy św. wieczornej. Spowiedź od godz. 17.00

8.  W Żarnowskiej droga krzyżowa o 16.30, w tym czasie spowiedź a o 17.00 Msza św.

9.  W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. porannej.

10.      W poniedziałek o 19.00 w domu parafialnym spotkanie rodziców dzieci, które zamierzają w przyszłym roku przystąpić do I Komunii św., a więc dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej. Spotkanie dotyczyć będzie ustalenia terminu uroczystości.

11.      We wtorek o 19.00 spotkanie Grupy Biblijnej.

12.      W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie mężczyzn św. Józefa.

13.      W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Effathy.

14.      W czwartek od 17.00 adoracja Pana Jezusa w intencji powołań w ciszy.

15.      W przyszła sobotę o 11.00 próba scholi rodzinnej.

16.      Parafia św. Jakuba organizuje w przyszłą sobotę wyjazd do kina na film „Opiekun”, o wstawiennictwie św. Józefa. Koszt 50 zł. Wyjazd będzie o 14.00. Zapisy do wtorku u Ks. Pawła Skrzyńskiego.

17.      Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od 12 do 15 marca. Głosić będzie je ks. Dawid Suchomski wikariusz z parafii Kiełpino. Zarezerwujmy sobie już teraz czas.

18.      Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

19.      Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!