1. Dziś o 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy. Tradycyjnie podczas nabożeństwa zbierana jest składka z przeznaczeniem na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary na kwiaty można składać też do skarbony na filarze kościoła.
 2. Dziś po Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 zapraszamy Was do kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę i pyszne ciasto, a nade wszystko na wspólny czas spędzony w miłym towarzystwie. Przy okazji degustacji wesprzeć dzieła parafialne.
 3. Bóg zapłać Scholi Rodzinnej za przygotowanie ciasta, a Effacie za prowadzenie kawiarenki.
 4. W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Rozważanie przygotowywać będą kolejno grupy parafialne: Mężczyźni św. Józefa, Effatha, Grupa O. Pio i Rycerze Kolumba.
 5. W Żarnowskiej droga krzyżowa o godz. 17.00.
 6. Przypominam, że młodzież przygotowująca się do Bierzmowania ma obowiązek uczestniczyć przynajmniej w trzech nabożeństwach Gorzkich Żali i trzech Drogach Krzyżowych.
 7. We wtorek o 19.00 spotkanie Grupy Biblijnej, a po Mszy św. wieczornej  spotkanie Wspólnoty św. O. Pio.
 8. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie mężczyzn św. Józefa.
 9. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Effathy.
 10. W czwartek od 17.00 adoracja Pana Jezusa w ciszy.
 11. W przyszła sobotę o 11.00 próba scholi rodzinnej.
 12. W sobotę o 11.00 spotkanie ministrantów.
 13. W przyszła niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie i wręczenie dzieciom I Komunijnym książeczek do nabożeństwa. Po Mszy św. spotkanie.
 14. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od 12 do 15 marca. Głosić będzie je ks. Dawid Suchomski wikariusz z parafii Kiełpino. Zarezerwujmy sobie już teraz czas.
 15. Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia, szczególnie serdecznie w tym tygodniu myślimy o wszystkich Paniach z okazji Dnia Kobiet.

Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!